• 01. Jak hledat

    • Jednoduše zadejte požadované slovo do vyhledávání, zobrazí se Vám všechny domény, které odpovídají hledanému výrazu.
  • 02. Ověření domény

    • Dostupnost domény k Vaší registraci můžete ověřit na stránce domeny.averz.cz , pokud je doména volná můžete ji zaregistrovat.
  • 03. O doménách

    • Pokud chcete vědět více o doménách, jejich cenách a další zajímavosti, podívejte se na naše stránky domeny.averz.cz
  • 04. Sdílet stránku

Domény

10.12.2018

Poslední aktualizace10:02:23 PM GMT

DigiZone.cz slaví 10 let, otevírá prémiový obsah

DigiZone.cz, nejlepší web o televizi a digitálním vysílání, oslavil své 10. narozeniny. Pro čtenáře si připravil speciální přílohu a odemčení prémiového obsahu.

DigiZone.cz, server vydávaný Internet Info, vstoupil do druhé dekády své existence. Na 10. narozeniny na serveru upozorňuje narozeninové logo. Pro čtenáře redakce připravila speciální přílohu s texty a grafikou, tzv. longform, která nabízí průřez nejdůležitějšími událostmi televizní digitalizace za jednotlivá léta od roku 2005 do loňska

U příležitosti kulatých narozenin získávají čtenáři jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma prémiový obsah, a to až do 18. října. Denně se tak dostanou k unikátním článkům, rozhovorům, recenzím a přehledům televizních a rozhlasových přijímačů i nejpodrobnějším datům o televizní sledovanosti na českém internetu, a to včetně archivních článků.

DigiZone.cz navštíví 107 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Ti zhlédnou 1,4 milionu stránek. 78 % čtenářů jsou muži, 39 % má vysokoškolské vzdělání, 35 % patří do skupiny A národní socioekonomické klasifikace a 40 % čtenářů má čistý měsíční příjem vyšší než 35 tisíc Kč.

Zdroj: iinfo.cz

Expirované domény

Expirované domény

Hledáte volnou doménu nebo se chcete nechat inspirovat názvem domény, podívejte se na seznamy expirovaných domén cz

Averz: Expirované domény DigiZone.cz slaví 10 let, otevírá prémiový obsah