• 01. Jak hledat

    • Jednoduše zadejte požadované slovo do vyhledávání, zobrazí se Vám všechny domény, které odpovídají hledanému výrazu.
  • 02. Ověření domény

    • Dostupnost domény k Vaší registraci můžete ověřit na stránce domeny.averz.cz , pokud je doména volná můžete ji zaregistrovat.
  • 03. O doménách

    • Pokud chcete vědět více o doménách, jejich cenách a další zajímavosti, podívejte se na naše stránky domeny.averz.cz
  • 04. Sdílet stránku

Domény

18.02.2019

Poslední aktualizace04:02:24 AM GMT

Zoner Photo Studio 17 míří na španělský trh

Nejoblíbenější český fotografický software Zoner Photo Studio 17 vychází v další jazykové verzi, tentokrát španělské. Brněnská firma ZONER software, aktuálně rostoucí především na americkém a německém trhu, tak cílí se svým produktem na další významnou jazykovou skupinu.

ZPS 17 není první produkt ve španělštině

Po verzích 9 a 15 byla do španělštiny lokalizovaná i neomezená webová galerie Zonerama nebo mobilní aplikaceZoner Photo Studio pro Android a Zoner Postcards.

Potenciál ve španělsky mluvícím světě

Španělština je jedním z nejpoužívanějších jazyků na světě, z čehož vyplývá, že ve španělsky mluvícím světě má Zoner Photo Studio obrovský potenciál pro rozvoj. Od vzniku první španělské verze roste počet instalací meziročně o desítky procent. Zoner Photo Studio 17 bylo již vydáno v angličtině, němčině, slovenštině a ruštině, španělsky mluvící uživatelé tak byli nejsilnější jazykovou komunitou bez nejnovější verze.

Podobně jako ostatní jazykové verze, také španělská obsahuje všechny funkce, které znáte z českého ZPS 17. Španělská verze Zoner Photo Studia 17 je v prodeji za 79 € a pro každého, kdo chce procvičit španělštinu, je ke stažení a vyzkoušení na 30 dní zdarma na adrese www.zoner.es.

Zdroj: zoner.eu

Expirované domény

Expirované domény

Hledáte volnou doménu nebo se chcete nechat inspirovat názvem domény, podívejte se na seznamy expirovaných domén cz

Averz: Expirované domény Zoner Photo Studio 17 míří na španělský trh